Firma SKI-SPORT-SERVICE została przeniesiona z Zakopanego do Warszawy w styczniu 1974 przez Mgr. inż. Stanisława Czubernata. Warsztat swiadczył usługi w zakresie montażu, diagnostyki i naprawy sprzętu narciarskiego (narty, wiązania, buty, kije). W późniejszych latach rozpoczęto w porze letniej serwisowanie rowerów. Wyżej wymieniony profil warsztatu nie zmienił się do dnia dzisiejszego. W 1987 r. wspólnikiem Czubernata zostaje mgr wychowania fizycznego Andrzej Krawczak. Stanisław Czubernat w 1992 r. odchodzi na emeryturę i jedynym właścicielem - pracownikiem firmy zostaje A. Krawczak.

Warsztat jest najstarszym istniejącym serwisem narciarskim i rowerowym w Warszawie!

"Posiadam autoryzację wszystkich naważniejszych producentów sprzętu narciarskiego i regularnie uczestniczę we wszystkich szkoleniach branżowych. Wyposażenie warsztatu oraz moja wiedza i wykształcenie (Technik mechanik precyzyjny), pozwala mi serwisować rowery, sprzęt narciarski i snowbordowy w pełnym zakresie.
Serdecznie zapraszam do korzystania z usług mojego warsztatu. Wszystkie naprawy i operacje serwisowe wykonuję osobiście. Gwarantuję, że urlop swój spędzicie Państwo miło i bezpiecznie"


Andrzej Krawczak
© Copyright 2015